Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

piątek, 18 stycznia 2019

Postepy Adama

Mało bywam tutaj, wiem. Obiecałam post o tym jak czuje się Adam. Pewnie pamiętacie kiedy dałam filmik jak chodzi i mówi. W obecnej chwili Adam poszedł bardzo do przodu. Mentalnie i intelektualnie zrobił ogromny postęp. Pamięć wraca. Pisze z nami normalnie na Skype, i widzę że woli pisać niż rozmawiać, ponieważ szybko się denerwuje kiedy go nie rozumiemy co mówi. Niektóre rzeczy stwarzają mu jeszcze problemy, szczególnie chodzenie, ale co raz lepiej obsługuje komputer a gdy czegoś nie wie to pyta. Nie jest osoba tak w pełni sprawną jak był, lecz gdy będzię ćwiczył to na pewno będzie tylko lepiej. 
Adam dalej przebywa w care home. Łóżko już jest w domu od listopada i Adam przychodzi w każdy weekend do domu na noc oraz środy w ciągu dnia. Dalej czekamy na spotkanie z prawnikiem w sprawie upoważnienia, ponieważ mimo, że jestem żoną to nie mam żadnych praw decydowania formalnie. Nie będę wdawała się w te biurokratyczne szczegóły. Wiem, że Adam marzy już o normalnym i stałym pobycie w domu lecz nie mam pojęcia kiedy to nastąpi. 
Dziękuję w imieniu Adama za trzymanie kciuków i dobre myśli. Ogólnie w naszym życiu nastąpiło wiele zmian i to nie koniec, jeszcze dużo przed nami. 

W Nowym Roku życzę każdemu z osobna dużo radości, abyście robili to co Was uszczęśliwia i abyście spędzali czas z tymi których kochacie. Dużo zdrowia i pozytywnych myśli !!!


Zostawiam Was ze zdjeciami i sami zobaczycie że Adam jest na dobrej drodze.
Może w końcu zmobilizuje sie by bywać tu częściej. Pozdrawiam7 komentarzy:

 1. Jak miło Was zobaczyć w komplecie;) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzymam kciuki cały czas. Często zaglądam tutaj , praktycznie jestem na bieżąco :) pozdrawiam serdecznie Dorota z Gliwic

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak milo to czytać ze z Adamem lepiej! Żaneta ja wiem, że masz dużo obowiązków i wiele na głowie ale pisz czesciej- sledześwasze losy jeszcze od czasów bloga na onecie. Mam nadzieję, że stan Adama z każdym miesiącem poprawi i będzie tak jak dawniej czego wam ogromnie życzę!

  OdpowiedzUsuń
 4. Miło się na Was patrzy :). Pan Adam jest w coraz lepszej formie.Pani Żanetko Pani jest bardzo dzielna! Pozdrawiam,Iwona

  OdpowiedzUsuń
 5. Super, cieszę się, że jest coraz lepiej. Dużo zdrowia dla Adama, a dla Ciebie Żanetko dużo siły, cierpliwości i wytrwałości. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam Was serdecznie, Co u Państwa słychać? Pozdrawiam Iwona

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej, co u Was? Może jakaś aktualizacja?

  OdpowiedzUsuń