Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

czwartek, 3 sierpnia 2017

Craig Tara Holiday Park
Dzięki uprzejmości mojej przyjaciółki ( Karolina jesteś wielka !) spędziliśmy wspaniałe dwa dni nad morzem. Spaliśmy w przytulnej przyczepie kempingowej. Świetnie zaopatrzona we wszystko co potrzeba i bardzo czysta. Bez względu na pogodę, a ta nam niezbyt dopisała to atrakcji nie brakowało. Jest świetny i duży waterpark, mini wesołe miasteczko, soft play, ścianka do wspinaczki, gokarty,  maszyny do grania oraz wieczorne atrakcje dla dzieci, na które trzeba się wcześniej zapisać. Na terenie jest też market oraz restauracje a także sklepy z upominkami. Parę kroków do plaży. Na pewno tam wrócimy, z większą gotówka na atrakcje i dłuższy pobyt. 
Dziękuje Karolinie , że mnie namówiła, bo tak szczerze to mało co mi się chce, ale na szczęście zawsze myślę o dzieciach, by mieli coś z tego życia, bo to nie jest ich wina, że nas tak doświadczył los. Może za rok spędzimy wakacje całą rodziną ?
Dzieciaczki rosną bardzo szybko, a mój mały Matiś to już taki rozumny chłopczyk.... Wygadany. Kocham nad życie te moje szkraby!

 Jak widać na zdjęciach dzieci bawiły się cudownie! Dwie mamuśki i szóstka dzieci :) Karolina też ma trójkę dzieci w tym Filip w wieku Michała i chodzą razem do klasy a Kian jest w wieku Mtiego, a Nadia ma lat 5 za chwilę idzie do szkoły. Nasze najmłodsze chłopaki chodzą razem do przedszkola.  Więc jest wesoło. Karolina bardzo dużo mi pomaga, jest przy dzieciach kiedy moja siostra Agnieszka jest w pracy a ja u Adama, wspieramy się i pomagamy nawzajem, ale nie wiem czy kiedykolwiek będę w stanie odwdzięczyć się Jej za pomoc. Kiedy byłam kompletnie zagubiona to Ona chodziła ze mną załatwiać sprawy, poświęcała swój czas. Nie dość, że sama wychowuje trójkę dzieci to jeszcze mnie pomaga. Jest bardzo silną kobietą, i jak trzeba to kopnie mnie w tyłek żebym wzięła się w garść i na kawę wyciągnie :) Karolina z całego serca dziękuję Ci , że jesteś - wspaniała przyjaciółko!


6 komentarzy:

 1. To wspaniałe, że są przyjaciele!!!cudowne dzieciaki i jak szybko rosną!!! Świetnie, że wypad chociaż krótki był udany😀 pozdrawiamy gorąco!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak! Na przyjaciół i rodzinę można liczyć. Również pozdrawiam!

   Usuń
 2. "Bo przyjazn znaczy najwięcej"! Twoje dzieci traktuje jak moje, Ciebie jak siostre wiec podziekowania tutaj sa nie na miejscu kompletnie �� wiele razy o tym rozmawiałyśmy, a Ty kochana dalej swoje �� nic nie dzieje sie bez przyczyny, widocznie tak mialo byc, mialam sie pojawić w Waszym życiu z jakiegoś powodu, no i jestem. Za nic bym tego nie zamieniła! I mimo, ze Tobie sie wydaje, ze Ci bardzo pomagam to nie masz pojecia ile Wy wnosicie do mojego/ naszego zycia również. Dziekuje ze jesteś ��

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo się cieszę, że nie jesteś tam sama! A nieskromnie stwierdzę, że do przyjaciół masz szczęście ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak kochana, mam ogromne szczęście, że Was mam!

   Usuń