Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

poniedziałek, 30 listopada 2015

Witaj Polsko cz.3! WPKIW oraz ZOO

Korzystając z ładnej pogody pod koniec pierwszego tygodnia pobytu w Polsce, dzień przed ważnym wydarzeniem, odwiedziliśmy Śląskie ZOO. Było bardzo miło, dzieciaki jak zwykle szalały ale też miały chwilę odpoczynku kiedy ciągnęliśmy ich w drewnianym wózku a One podziwiały zwierzątka z daleka, bo jednak by obejść całe ZOO potrzeba na to 3 godziny. Później jakiś obiadek i odpoczynek. Miłego oglądania.
Jeszcze do fryzjera zdążyliśmy przez ZOO

Tatuś z synkiem mają podobne fryzury :P
Piękna Polska jesień
OOO podobny do.... ( sami dokończcie ) :P
W przedostatni dzień pobytu w Polsce Misiaczki wybrały się same z dziadkami zwiedzać Wojewódzki Park Kultury i Wypoczynku w Chorzowie by rodzice mogli spokojnie spakować walizki. Połączyliśmy to w jednym poście byście mogli zwiedzić wirtualnie park razem z ZOO :) 

ZWIEDZANIE PARKU Z BABCIĄ I DZIADKIEMPo kilku godzinach było już bardzo zimno...

2 komentarze:

  1. Ach jak już mnie dawno nie było ani w ZOO ani w parku:)) Czas na wiosnę się wybrać:) Zdjęcia cudne, buźki uśmiechnięte to najważniejsze:>

    OdpowiedzUsuń
  2. Piękne fotki :)
    P.S Adam schudl? Czy mi się wydaje?... Bo wygląda tak inaczej, tak dużo szczuplej:)

    OdpowiedzUsuń