Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

wtorek, 30 czerwca 2015

Zakończenie roku szkolnego

No i nadszedł czas pożegnań. Michałek po cudownym czasie spędzonym w przedszkolu, ze wspaniałymi nauczycielkami, wyrusza w dalszą drogę, by zdobyć kolejny etap edukacji.
Kochany synku, gratulujemy Ci osiągnięć i umiejętności, które zdobyłeś i życzymy Ci wszystkiego co najlepsze w Primary 1! Obyś za rok był zadowolony i szczęśliwy tak samo jak po ukończeniu przedszkola :)
Poniżej zdjęcia z uroczystości pożegnania przedszkolaków, którzy kończą ten etap edukacji ( Graduates )
Na wielkim telebimie wszyscy zebrani mogli zobaczyć zdjęcia, które zostały zrobione ich pociechom w trakcie roku szkolnego w przedszkolu.
Później dzieci zaśpiewały piosenkę
W tym czasie Mateusz zdegustowany szukał czegoś do picia i tak jakby wyczuwał kierunek w którym powinien zmierzać :)
Moment wręczenia Michałkowi dyplomu i krawatu, który jest elementem ubioru wybranej szkoły
Później przyszedł czas na prezentację, na której każde z dzieci mówiło do której szkoły idzie i czego oczekuje po niej.
Pamiątkowe zdjęcie
I zdjęcia z ulubionymi nauczycielkami
I ostatnie chwile przed przedszkolem ( na razie, za 3 lata tu wrócimy :P )
Cześć!!!

Michalinka w ubiegłym roku kończyła przedszkole, więc w tym oczywiście nie miała Graduates. Kolejne stopniowanie za 6 lat :) Ale po każdej klasie w Primary School dzieci otrzymują opisowe "świadectwa". To bardziej raport szkoły dla rodziców, co dziecko potrafi, a nad czym trzeba w kolejnym etapie się skoncentrować.
Poniżej cztery strony opisujące rok naszej córci w szkole. 
Kochanie! Gratulujemy i cieszymy się, że mamy tak zdolne dzieci! Podobnych opinii życzymy Ci w klasie 2 :)
Pozdrawiamy!

5 komentarzy:

 1. Gratuluje dumnym rodzicom cudownych i zdolnych pociech! ciezka praca z obu stron, odplacona super swiadectwem i na pewno lezka w oku,gdy to czytaliscie. Sciskam mocno.

  OdpowiedzUsuń
 2. Przeczytałam opis osiągnięć Michaliny od deski do deski i powiem wam tylko, że GRATULACJE :)
  Mądrzy rodzice to i mądre dzieci :D
  Zastanawia mnie tylko skąd nauczyciele biorą czas na pisanie takich wyczerpujących opisów, niesamowite :) Pamiętam z mojego opisowego świadectwa w podstawówce - wszystko zmieściło się na jednej stronie kartki a4... ehhh

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje dla obojga Misiakow! :)

  Mam nadzieje, ze moje tez tak ladnie sobie poradza w przedszkolu, a potem w szkole, pomimo poczatkowej bariery jezykowej!

  OdpowiedzUsuń
 4. Uwielbiam te raporty wszystko dokładnie napisane o wiele lepsze niż takie świadectwa. Gratulacje z dzieciaków, sa cudowni :*

  OdpowiedzUsuń
 5. Ps u mnie notka gdybys chciała zajrzeć ;)

  OdpowiedzUsuń