Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

niedziela, 28 czerwca 2015

Dni sportu - przednia zabawa

Szczęśliwe dzieci, piękne chwile, uśmiech na twarzach, doskonała organizacja, szacunek nawet dla najmniejszych sportowców, satysfakcja, zadowolenie z osiągniętych wyników - tak moglibyśmy w skrócie opisać dni sportu które odbyły się w szkole oraz przedszkolu. Dzieci były wniebowzięte, że mogły trochę powalczyć z rówieśnikami i równocześnie wyszaleć się, pożytecznie pożytkując energię. W szkole rywalizacja przebiegała według kategorii wiekowych - w każdej klasie były trzy medalowe miejsca w trzech różnych konkurencjach. W sumie było więc do zdobycia dziewięć medali w każdej grupie wiekowej. Poniżej zdjęcia z dnia sportu w szkole Michalinki.
Michalinka z przyjaciółką Florence
Michalinka w domu ze swoim medalami :) dwa srebrne i jeden brązowy. Ucztowaniu nie było końca :)
W przedszkolu było wiele konkurencji. Dzieci fantastycznie się bawiły i choć nie wszystkie potrafiły pokonać przeszkody, to każde z nich zostało wyróżnione.
W przerwie każde z dzieci otrzymało posiłek, a rodzice mogli delektować się zdrową żywnością
Medal na szyi i pochwały - warto być sportowcem! :)
Idziemy na zakupy? To tylko ze złotym medalem! :P

1 komentarz:

  1. fajna zabawa - i co najważniejsze- radość z osiągnięć- brawa dla M&M. Pozdrawiamy :)

    OdpowiedzUsuń