Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

wtorek, 2 czerwca 2015

Cały nasz świat


5 komentarzy:

 1. fajna kapele wynajeliscie do wystepu Misi i Michalka! ;-) odwazne dzieciaki! przepraszam za to,co teraz napisze,ale pamietam fotki Misi w Polsce,wygladala wtedy na jakby chora, zmeczona,a tutaj tryska energia! Wielka zmiana! Wy chyba tez zreszta. Nie ma tego zlego,coby... ;) mam nadzieje,ze nie urazilam Was! pozdrawiam goraco!

  OdpowiedzUsuń
 2. Nie ma za co przepraszać - rzeczywiście w PL Michalinka i Michał często chorowali, nawet bardzo często. Tutaj Misiaki i moja ukochana żona trzymają się zdrowo, z czego się bardzo cieszę. Również pozdrawiamy!

  OdpowiedzUsuń
 3. Swietna trojeczka!
  Mateusz to taka fajna mieszanka Starszakow - mocno zarysowany podbrodek Misi i piekne oczy Michalka! :) A Michalina jak wytancowywala do szkockiej kapeli! Ma dziewczyna wyczucie rytmu, jestem pod wrazeniem! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudny ten Wasz świat :) buziaki :*

  OdpowiedzUsuń
 5. grupa z filmiku grała fantastycznie. Niesamowita jest szczera i beztroska radość dzieci. Chcą tańczyć - i tańczą:)

  OdpowiedzUsuń