Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

piątek, 13 lutego 2015

6 lat minęło jak jeden dzień

Kochana Michalinko!


Dziś mija 6 lat od momentu Twoich narodzin. Urodziłaś się 13 lutego 2009r. w piątek. Twoje szóste urodzinki również wypadają 13 lutego w piątek :) Może są ludzie, którzy wierzą w przesądy, w czarne koty, w piątki 13. Dla nas jest to szczególny dzień, w którym zostaliśmy po raz pierwszy szczęśliwymi rodzicami. 
Kochamy Cię nad życie nasza córeczko! 


Ze wszystkich kwiatów świata
chcielibyśmy zerwać... słońce
i dać je potem Tobie
złociste i gorące.
Słoneczko jest daleko,
ale się nie martw Michalinko
narysowaliśmy drugie,
jest prawie takie samo.
Teraz Cię wycałujemy,
jak możemy najgoręcej,
bo tak Cię kochamy bardzo,
że już nie można więcej.

11 komentarzy:

 1. Dużo zdrówka, miłości, uśmiechu na każdy dzień, Błogosławieństwa Bożego ! :*:*

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego naj najlepszego dla Michalinki zdrówka uśmiechu na twarzy sukcesów w szkole i poza nią :) oraz samych wspaniałych chwil spędzonych z rodzicami i rodzeństwem anonimowa mama

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego co najlepsze Michalinko! :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego najlepszego, Michalinko! Mnóstwo radości, uśmiechu od ucha do ucha każdego dnia, samych radosnych chwil, szczęścia i sukcesów :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Michalinko! Rośnij zdrowo na pociechę Rodzicom i Braciom! Niech się spełnią wszystkie Twoje marzenia, a uśmiech zawsze gości na Twojej buźce :) 100 lat, Słoneczko! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Śliczna Michalinko! Rośnij zdrowo i zawsze bądż szczęśliwa. Drodzy Rodzice! Serdecznie gratuluję Wam z racji narodzin Mateuszka! Cudny Bobasek!!!

  OdpowiedzUsuń
 7. Wszystkiego najslodszego Ksiezniczko! Niech sie spelnia wszystkie Twoje marzenia!

  OdpowiedzUsuń
 8. Wszystkiego najlepszego, bądź szczęśliwa zawsze ,niech spełnią się twoje marzenia niech zawsze uśmiech gości na Twojej buzi

  OdpowiedzUsuń
 9. Kochana Michalinko wszystkiego najcudowniejszego w życiu nie tylko dziś ale też każdego dnia.Niech Ci słońce zawsze rozświetla drogę a inni patrząc na Twój uśmiech zapominają co to troska i zmartwienie. Rośnij i bądź dumą dla Rodziców.

  OdpowiedzUsuń
 10. Misiu kochana wszystkiego co najlepsze! Sto lat! :*

  OdpowiedzUsuń