Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

piątek, 20 czerwca 2014

Almond Valley Heritage Centre

Kilka dni temu pojechaliśmy na wycieczkę organizowaną przez przedszkole do Almond Valley Heritage Centre, położone w samym sercu Szkocji tuż obok Livingston. Almond Valley znajduje się w przyjemnym miejscu, nad brzegiem rzeki, wśród lasów i terenów zielonych, które rozciągają się na prawie kilometr - jest tam wiele do zrobienia i zobaczenia. Malownicze budynki i wybiegi są domem dla wielu  zwierząt gospodarskich, w tym bydła, rzadkiej rasy owiec, kóz, koni, kucyków i niektórych kaczek.
Mogliśmy tam nauczyć dzieci dojenia, karmienia oraz historii regionu. Dzieci oczywiście najbardziej interesowały gry i zabawy - w tym  trampoliny, tor przeszkód, gokarty, ale frajdę sprawiły im również przejazd ciągnikiem oraz kolejką wąskotorową. Ponad cztery godziny atrakcji za niewielką cenę - mieszkającym w UK serdecznie polecamy :)

Tata Adam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz