Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

niedziela, 25 maja 2014

Labaaaaaa


Dziś rozpocznę filmem, gdyż najbardziej oddaje nasz obecny stan ducha. Jeżeli macie 3 minutki to zerknijcie :)


W dniach gdy mam wolne, staramy się często chodzić na spacery i jeździć na wycieczki bliższe lub dalsze. Jednym z naszych ulubionych miejsc ( z tych odwiedzonych dotychczas ) jest Strathclyde Country Park z przecudnym Strathclyde Loch. To miejsce gdzie można wypocząć, spotkać się z naturą, a jednocześnie miejsce ze wspaniałym miejscem do zabaw. Znajduje się tam między innymi M&D Theme Park - największy park rozrywki w Szkocji. M&D w swojej ofercie park ma sześć rollercosterów. Wśród nich są takie, na które decydują się tylko najodważniejsi z odważnych. 
Jednak tym razem skupiliśmy się na kontakcie z przyrodą i zabawach, na które nie musieliśmy wydać ani funta. Wiąże się to ze zmianami, które nastąpią niedługo w naszym życiu, a o których napiszemy za kilka tygodni. M&D Theme Park odwiedzimy następnym razem i zdamy Wam relację :)

Poniżej zdjęcia z cudownych chwil, spędzonych w rodzinnym gronie.
Serdecznie pozdrawiamy wszystkich czytelników!
Tata Adam

2 komentarze:

  1. Pozdrawiamy!! Piękne zdjęcia :)))

    OdpowiedzUsuń
  2. Piekny park, a plac zabaw to juz po prostu u-la-la! Milo popatrzec jacy wszyscy jestescie usmiechnieci i szczesliwi. :)

    OdpowiedzUsuń