Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

piątek, 16 maja 2014

Dzień pirata - AHOJ!


Przedwczoraj po raz drugi Michalinka jeździła na rowerze bez kółek bocznych, natomiast Michał ćwiczył jazdę na hulajnodze. Poniżej filmik z poczynań MMsów

Wczoraj w przedszkolu odbył się Dzień Pirata, na który dzieci czekały już od dłuższego czasu. Więc radość od samego rana była ogromna. Już sama droga do przedszkola była wielką radością, kiedy dzieci pozdrawiały przechodniów słowami "ahoj!" :)
Pierwsza miłość Michałka - Maria Angelina :) ( Mariangeles )
Michałek często o Niej opowiada :)
Misia z przyjaciółką - Cody
Tor przeszkód Michalinka pokonała bezbłędnie
Michałek czeka na swoją kolej
No i START!
Michalinka kibicowała braciszkowi
A poniżej film z pirackiej zabawy. Pozdrawiamy!

4 komentarze:

 1. Ale świetne stroje - Gosia po zobaczeniu filmiku oswiadczyła, że jej strój piracki jest chłopalski i moge sobie go sama włożyć jak chcę a dziewczyński strój to Michalinka ma cuudny . Ale sprawne dzieci macie. Fantastyczna zabawa dla dzieci i chyba dorosłych. A sztuka jazdy na rowerze widzę już doskonale opanowana..Brawo Michalinko i Michałku. Pozdrawiamy:)

  OdpowiedzUsuń
 2. U nas tez jest Dzien Pirata (czy raczej Talk-Like-a-Pirate Day, nie pamietam kiedy), ale tu wszyscy witaja sie: "Arrrr!". ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Suuper impreza! Pozazdrościć !

  OdpowiedzUsuń
 4. Cudni Ci Wasi piraci! Stroje na prawdę super :) Jestem pod ogromnym wrażeniem jak świetnie sobie Misiaki poradziły w pokonywaniu toru przeszkód. Brawo! :) :*

  OdpowiedzUsuń