Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

czwartek, 23 stycznia 2014

"Zapomniany" - oficjalny teledysk grupy "RAPSODIA"

Dziś nastąpiła oficjalna premiera charytatywnego teledysku do piosenki "ZAPOMNIANY" grupy "rapsodia", realizowanego z FUNDACJĄ HEROSI i studiem "Kastelnik" na dziecięcym oddziale onkologii w Instytucie Matki i Dziecka w Warszawie. Główne role grają tutaj podopieczni instytutu - dzieci, zmagające się z chorobą nowotworową. To dla nich powstał teledysk, którego premierę możecie obejrzeć już teraz! U boku dzieci wystąpili gościnnie: Artur Barciś, Elżbieta Jędrzejewska, Ryszard Rembiszewski, Agnieszka Kaczorowska, Magda Smalara i znany internautom Cyber-Marian.
Więcej informacji o teledysku oraz projekcie na Facebooku: http://www.facebook.com/RapsodiaNaFejsie


 
 
Piosenka "Zapomniany" (2013) wyprodukowana została przez studio "Katofonia Workshop" w ramach projektu grupy Rapsodia.  Głównym wykonawcą utworu jest Eliza Wietrzyńska. W nagraniach wziął także udział dziecięcy chór z Pracowni Piosenki Dziecięcej "MILLE VOCI", pod kierownictwem Karoliny Olczodajewskiej-Witek, zarejestrowany w warszawskim studiu "Hear".

Za produkcję piosenki odpowiada katowickie studio nagraniowe "Katofonia Workshop":
Martin Wierzbicki - kompozytor, autor tekstu.
Paweł Szczubiał - producent, gitary.
Krzysztof Kot - aranżacja, bębny, klawisze.
Mikołaj Cierpka - gitary.

Sam pomysł pojawił się prawie pół roku temu, a od jego realizacji dzieliło pomysłodawców wiele przeszkód. Byli jednak zdeterminowani i w tym czasie, do przedsięwzięcia udało im się zaangażować blisko 30 firm oraz ponad 100 osób, które dołączały do nich by wesprzeć ich w działaniach.

Po premierze teledysku FUNDACJA HEROSI zorganizuje na Allegro aukcje charytatywne, na których będziecie mogli zgarnąć maskotki - mające ponad metr "Rapsomisie" - z naprawdę fajnymi autografami: Roda Stewarta, kabaretów: Młodych Panów, Hrabi, Ani Mru-Mru i Smile, Jerzego Stuhra, Doroty Welllman, Cezarego Pazury oraz wszystkich aktorów biorących udział w teledysku i nie tylko!

MOŻNA TEŻ POMÓC W INNY SPOSÓB, PRZEKAZUJĄC NA FUNDACJĘ HEROSI 1% PODATKU - KRS 0000323696 - TO NIC NIE KOSZTUJE!


1 komentarz: