Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

piątek, 3 maja 2013

Cieszymy się każdym dniem :)

Plan mamy taki by każdy dzień był radosny i wyjątkowy. Choroby odeszły, oby na długo. Cieszymy się bardzo. Dziś krótko, gdyż weny brak :) A może to ten pogodowy leń? Pogoda nam już nie przeszkadza, cieszymy się, że możemy pobyć razem. A na słońce czekamy by Park odwiedzać jak najczęściej, bo świeże powietrze dobrze wpływa na apetyt Miśków :)


 Tak szybko minęły nam dni, już mamy maj... Dziś wrzucę kilka zdjęć. 
A niedługo filmik o postępach Michałka :)
  

4 komentarze:

  1. super, że Miśki już zdrowe. W takim razie ładnej pogody życzę!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wiosenne humory to jest to :D śliczne zdjęcia! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Śliczne zdjęcia:)Ostatnie piękne. Ślicznie Żanetko wyglądasz:)) Kochające rodzeństwo:)) Choroby niech już do Was nie wracają. Teraz tylko korzystać z podwórka:) Czekam na filmik. Pozdrawiam:))

    OdpowiedzUsuń