Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

wtorek, 15 stycznia 2013

Sto lat Franeczku!

 
Nasz chrześniak Franuś obchodzi dziś trzecie urodzinki! I chyba najlepszym prezentem będzie dziś powrót Jego mamusi do domu z malutką siostrzyczką Gają. Styczeń to pewnie magiczny czas dla Tosinkowej Rodzinki! :)

Franusiu Nasz kochany! Życzymy Ci samych kolorowych dni, by radość królowała co dnia, a uśmiech nie znikał z Twej cudnej buźki. Dużo zdrowia, powodzenia i masy prezentów!

Kochający Cię ciocia Żaneta i wujek Adaś z Misiaczkami :)

 Zdjęcie czerwcowe, lecz je uwielbiam!

7 komentarzy:

 1. Wszystkiego najlepszego Franiu, ulubieńcu Ty mój, napiękniejszy w Tosinkowie:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Żanetko, to Ty jesteś chrzestną Franka? Myślałam, że tylko Adam jest chrzestnym.

   Usuń
  2. Tak, tylko Adam jest chrzestnym, ale czy to znaczy, że nie mogę użyć słowa "nasz" jeśli Adam to mój mąż? :P Co dotyczy Adama dotyczy także mnie :) Więc Nasz Franuś :P

   Usuń
 2. Wszystkiego najlepszego Franio!

  OdpowiedzUsuń
 3. 100 latek dla Frania!!! dopiero co był taką małą fasolką w brzuszku, a tu już prawdziwie duży facet z niego i dwóch siostrzyczek młodszych się doczekał :D Słodziak :*

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego Najlepszego dla Franusia:)Oj tak powrót mamusi z Gają byłby najlepszym prezentem:)Pozdrawiam:*:*

  OdpowiedzUsuń
 5. :***
  baaardzo dziękujemy Kochani:***

  OdpowiedzUsuń