Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

poniedziałek, 12 listopada 2012

Prośba o głosowanie

Kochani, realizowaliśmy ostatnio wraz z moimi uczniami film promujący zdrowe odżywianie. Film powstał w ramach akcji "Tesco dla szkół - zdrowo najedzeni". Od 19 listopada do 17 grudnia będzie można codziennie oddać jeden głos z jednego adresu IP, aby pomóc wygrać nam salę multimedialną o wartości 16 tysięcy złotych. Jest to dla nas bardzo ważne, gdyż w naszej szkole nie ma jeszcze takiej sali. Nie mamy nawet jednej tablicy multimedialnej. Dlatego jeśli nikt z Waszych rodzin nie występuje w tym konkursie, a nasz film się Wam spodoba, prosimy o Wasze głosy.

Aby zagłosować, należy wejść na stronę www.tescodlaszkol.pl i się zarejestrować. Po zalogowaniu należy wejść na stronę www.tescodlaszkol.pl/v,1.dhtml?v=23236www.tescodlaszkol.pl/v,1.dhtml?v=23236 i oddać głos. Pamiętajcie, że głosy oddajemy dopiero od 19 listopada i że można oddać tylko jeden głos dziennie!

A poniżej krótka etiuda, która powstała w głowach uczniów należących do grupy teatralno-filmowej "Szansa".

5 komentarzy:

 1. fajna akcja :) trzymam kciuki za Was

  OdpowiedzUsuń
 2. ja urodzona w Siemianowicach i 24 lata tam mieszkałam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Film świetny, zgłaszam swoją gotowość do głosowania:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Swietny filmik! W czasach kiedy media trabia caly czas jakie te nastolatki paskudne, agresywne i malostkowe, milo jest zobaczyc cos pozytywnego wykreowanego przez mlodziez...

  OdpowiedzUsuń