Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

poniedziałek, 19 listopada 2012

GŁOSOWANIA TRWAJĄ

EDIT3: DZIĘKUJEMY WSZYSTKIM którzy oddali na nas głos w konkursie Banku Millennium. Uzyskaliśmy wymaganą ilość głosów i nasz film trafi pod obrady jury w dniu 6 grudnia. Tak jak pisaliśmy jest wiele fajnych marzeń i filmów, więc nie liczymy na wiele, ale szansa zawsze jest ( i to dużo większa niż w totolotku :P )
Jeżeli macie jeszcze trochę wolnego, głosujcie na ten drugi film, który nakręciliśmy wraz z uczniami w szkole. Dziękujemy :)

************************************* 
 EDIT2: No i udało się odsłonić część 3 <LINK> Tak więc prosimy o głosowanie na ostatnią część, w której ujawniamy prawdę o celu naszego udziału w konkursie. Dziękujemy jeszcze raz wszystkim, którzy pomogli nam dostać się przed oblicze jury. Decyzja zapadnie w grudniu. Jest wiele fajnych filmów, więc się nie nastawiamy jakoś szczególnie na wygraną. JEDNAKŻE bardzo nas podbudowało Wasze głosowanie. Słowo DZIĘKUJEMY nie oddaje tego, jak bardzo się cieszymy z Waszego udziału w naszym życiu. Co do drugiego filmu <LINK> o którym pisaliśmy w EDIT 1, również prosimy o dalsze głosowanie :)


********************************************************
EDIT 1: Bardzo dziękujemy za głosy na nasz rodzinny film w konkursie Banku Millennium. Dzięki Wam już niewiele brakuje do odsłonięcia finałowej sceny :) Niestety w drugim konkursie "Tesco dla szkół' dochodzi do dziwnych sytuacji, gdzie po kilku godzinach głosowania są szkoły mające blisko 2 tysiące głosów. Nic, my walczymy dalej i prosimy Was o głosy na oba filmy - również ten od młodzieży. Chcielibyśmy wygrać salę multimedialną dla szkoły. Pomóżcie tym młodym ludziom. Wejdźcie na:   LINK i zagłosujcie. Dziękujemy!!!
 ****************************************

Kochani! Chcielibyśmy Wam podziękować za to, co już dla nas zrobiliście! Prawie 200 głosów w jeden dzień - tego się nie spodziewaliśmy! Ten sen się spełnia dzięki Wam! Oczywiście to jury podejmie decyzję o wyborze zwycięskiego filmu, ale bez Waszej pomocy nie mielibyśmy szans na to! Dziękujemy i prosimy o jeszcze :)


Chciałem też przypomnieć, że realizowaliśmy ostatnio wraz z moimi uczniami film promujący zdrowe odżywianie. Film powstał w ramach akcji "Tesco dla szkół - zdrowo najedzeni". Od dziś - 19 listopada do 17 grudnia będzie można codziennie oddać jeden głos z jednego adresu IP, aby pomóc wygrać nam salę multimedialną o wartości 16 tysięcy złotych. Jest to dla nas bardzo ważne, gdyż w naszej szkole nie ma jeszcze takiej sali. Nie mamy nawet jednej tablicy multimedialnej. Dlatego jeśli nikt z Waszych rodzin nie występuje w tym konkursie, a nasz film się Wam spodoba, prosimy o Wasze głosy.

Aby zagłosować, należy wejść na stronę www.tescodlaszkol.pl i się zarejestrować. Po zalogowaniu należy wejść na stronę www.tescodlaszkol.pl/v,1.dhtml?v=23236www.tescodlaszkol.pl/v,1.dhtml?v=23236 i oddać głos. Pamiętajcie, że głosy oddajemy dopiero od 19 listopada i że można oddać tylko jeden głos dziennie!
Za wszystkie głosy - DZIĘKUJEMY !!!

11 komentarzy:

 1. Hej fajnie ubierasz swoje maleństwo. Teraz jest taki wybór w ciuszkach dziecięcych,ze mozna stroić swoje dzieciaczki do woli. Ja ostatnio natknęłam się na fajny sklep z tanimi i naprawdę fajnymi,wesołymi ubrankami dla dzieci.Znajdziesz tam body,bluzeczki,spodnie,piżamki w bardzo fajnej kolorystyce.
  Polecam : http://www.sklep.dziamdziak.pl/

  OdpowiedzUsuń
 2. Zaglosowane. Postaram sie robic to codziennie. Powodzenia! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję pomysłów, dystansu do siebie i trzymamy kciuki.Dziewczyny działają...ich klasy też i trzymają kciuki za Was:) oczywiście z myszkami w ręce:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Będę mocno trzymać kciuki żeby wam się udało :):):) Kasia Sosnowie

  OdpowiedzUsuń
 5. Głosowałam, i trzymam mocno kciuki żeby się udało.. Wierzę w was w waszą rodzinę :D

  OdpowiedzUsuń
 6. 980 zł za dwa pokoje?????????? to jakaś masakra! wierzę, że Wam się uda, będę wytrwale codziennie głosować! głosujmy wszyscy!!

  OdpowiedzUsuń
 7. macie mój głos !! o ile nie zapomne bede starała się głosować codziennie trzymam kciuki w bojach o lepsze jutro bo warto dla dzieciaków i dla Was samych !!

  OdpowiedzUsuń
 8. Cena jaką płacicie jest straszna! Wiem, że ceny w Katowicach są nie małe ( jestem z Czeladzi, pracuję w Katowicach więc mam sporo znajomych, którzy borykają się z podobnymi kosztami, jeden znajomy mieszka na Giszowcu w tych pięknych blokach z TBS, ale niestety nie daje już rady i stara się znaleźć coś innego). To jest jakaś masakra, żeby Urząd sobie tyle życzył, ale na ten temat nie będę się wypowiadać, bo wiadomo jak w Polsce jest!
  Życzę Wam, żeby się udało! Jeżeli nie teraz to jak najszybciej, gdzie indziej-niech się spełnią Wasze marzenia!!

  OdpowiedzUsuń
 9. Zagłosowałam znów i trzymam kciuki. To my za mieszkanie o cztery metry kwadratowe większe płacimy 1300zł, a razem opłat jest około 2500zł. Nie myślałam, że w Katowicach też taka drożyzna!

  OdpowiedzUsuń