Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

czwartek, 30 sierpnia 2012

Buty a zdrowie dziecka


 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
                
            Dokonując wyboru butów dla swojego dziecka za każdym razem masz niemały kłopot. Współczesny asortyment jest szalenie różnorodny i bogaty, a producenci nieustannie prześcigają się w coraz to nowszych rozwiązaniach technologicznych. Z jednej strony cieszy cię, że bezpowrotnie minęły czasy sztywnych i twardych bucików z wysoką cholewką, a z drugiej marzysz o prostszym wyborze.
            Jeśli zastanawiasz się nad przekazaniem dziecku butów po starszej siostrze, czy bracie, to stanowczo odradzamy. Każde dziecko jest inne, tak samo każda stopa jest odmienna i układa się w charakterystyczny dla siebie sposób. Używane buty uniemożliwiają prawidłową pracę mięśni, a tym samym poprawne wysklepienie łuku stopy. Innym poważnym błędem popełnianym przez rodziców jest zakup modnych butów, które niekoniecznie spełniają powyższe wymagania.
            Zakup butów będzie znacznie prostszy jeśli weźmiesz pod uwagę w pierwszej kolejności zdrowie i bezpieczeństwo dziecka. Powinna to być przemyślana decyzja, gdyż może zaważyć na rozwoju dziecka. Dobrze dobrane buty umożliwią pracę mięśni i prawidłowe ukształtowanie stopy.
           
Twój wybór powinien paść na buty Primigi. Są nie tylko modne, ale i posiadają walory zdrowotne, a do tego stuprocentowo bezpieczne. Wykonane w całości ze skóry najwyższej jakości o podeszwie z wysokogatunkowego tworzywa. Buty Primigi dobrze dopasowują się do długości stopy, są lekkie, niepotrzebnie nie obciążając stopy dziecka, obejmują kostkę, jak i stopę, szczególnie w okolicach śródstopia. Czubek mają na tyle szeroki i wysoki, że umożliwiają swobodne poruszanie palcami. Elastyczna i antypoślizgowa podeszwa zapewnia stopom odpowiednie zabezpieczenie przed zimnem. Buty Primigi ponadto zapewniają  prawidłową postawę, odpowiednią cyrkulację powietrza w bucie, doskonałą przyczepność, oraz amortyzację wstrząsów dzięki posiadanym antybakteryjnym wkładkom, podeszwie tłumiącej mikrowstrząsy, oraz systemowi odpowiadającemu za giętkość podeszwy
            Buty Primigi to szybki i najlepszy wybór dla rodzica, który ma na celu przede wszystkim dobro swojego dziecka.  ARTYKUŁ SPONSOROWANY

7 komentarzy:

 1. kupowałam te buciki chłopcom, zwłaszcza sandałki były swietne, też polecam!

  OdpowiedzUsuń
 2. na czym jak na czym ale na butach bez względu na wiek nie ma co oszczędzać :)

  OdpowiedzUsuń
 3. nie testowałam osobiście ale ponoc dobre
  my Ecco, geox, Memo- sandałki profilaktyczne, ewentualnie Bartek

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Patrząc na ceny bucikow dla dzieci- ach jakie "kosmiczne" sa zarobki np pani sprzedawczyni 1 100 zł :)-- brawa dla rządu!

   Usuń
  2. Rząd w ciągu kilku lat nie sprawi, że pensje zwiększą się o wiele. Niestety to większy problem, więc hasła o rządzie są nietrafione.

   Nie jestem miłośniczką PO - żeby nie było.

   Usuń