Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

poniedziałek, 23 lipca 2012

Przyszło lato, czas na basen

 ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Minął kalendarzowy dzień lata, zaczyna się sezon wakacyjny. Bez przerwy przypominają ci o tym dzieci, czekające na okazję spożytkowania nadmiaru energii w atrakcyjny sposób. Jeśli lato, to  woda – dla każdego dzieciaka skojarzenie jest oczywiste. Z twojej perspektywy pomysł ten nie wygląda tak kolorowo, wraz z przyjściem lata pojawiają się nowe obowiązki, wydatki, dlatego zagospodarowanie sporej ilości czasu, nagromadzenie budżetu na wyjście do aquaparku, to nie lada wyczyn.
            Jest jednak sposób by obie strony były zadowolone. Nie chodzi tu o zabawki dla dziecka. Wystarczy zakupić basen, który dostarczy dzieciom rozrywki w przydomowym ogrodzie, a tobie pozwoli wypełnić codzienne obowiązki, a nawet znaleźć czas na lekcję pływania, udzieloną przez małego instruktora.
                Jednorazowy zakup basenu okaże się lepszą inwestycją, niż wielokrotny koszt biletu i paliwa. By jednak inwestycja należała do udanych powinieneś dokonać najlepszego wyboru. Z punktu widzenia twoich pociech, wybór jest jak najbardziej prosty, basen powinien być duży i kolorowy. Ty jednak jako osoba dorosła musisz wziąć pod uwagę przede wszystkim jego solidność. Twój wybór wbrew pozorom może być dziecinnie prosty, jeśli będziesz kierował się renomą producenta, dającą stuprocentowe poczucie bezpieczeństwa.
            Najlepszy basen to basen od najlepszego producenta, który dostarcza rozrywki na całej kuli ziemskiej. INTEX jest największym producentem artykułów z winylu dla rekreacji i sportu na świecie. Poszczycić się może sporym doświadczeniem, jest obecna na światowym rynku od ponad 40 lat. Tworzą ją fachowcy, ich produkty spełniają wszystkie kryteria jakości i bezpieczeństwa, zanim klient stanie się ich właścicielem, poddane są kompleksowej kontroli i serii testów.
            Dla nielicznej, miejmy nadzieję, grupy dorosłych, którzy uważają, że basen przy domu to zachcianka dziecka, której nie należy ulegać, mamy szereg argumentów, przemawiających jednak za jego kupnem. Spędzanie czasu w basenie to nie tylko świetna zabawa, ale i okazja do zacieśnienia więzów rodzinnych, a także trening całego organizmu. Systematyczne zabawy w basenie hartują (podnoszą ogólną odporność młodego organizmu na infekcje i zakażenia), są doskonałą gimnastyką dla mięśni i stawów, stanowią profilaktykę skrzywień kręgosłupa, w istotny sposób wpływają pobudzająco na tempo i jakość rozwoju fizycznego i umysłowego. Ponadto odgrywają niebagatelną rolę w budowaniu więzi emocjonalnej między dzieckiem, a rodzicami, którzy mogą aktywnie uczestniczyć w zabawie. To wystarczające powody, dla których warto kupić zabawki dla dzieci, a w tym wypadku basen. Każdy rodzic kochający swoje dziecko powinien widzieć je w basenie. 
ARTYKUŁ SPONSOROWANY

13 komentarzy:

 1. A co to? reklamy na blogu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie. Otrzymaliśmy taką propozycję i się zgodziliśmy

   Usuń
 2. Srebrniki w glowie zabrzeczaly!

  Artykul z lokalizacja produktu kiepski, brak doswiadczenia w pisaniu tekstow sie klania.

  Ale blog sympatyczny, dzieciaki piekne.

  Przepraszam, ze nie uzywam polskich znakow diakrytycznych.

  Wszystkiego Dobrego Calej Rodzince zycze!

  Fan Misiakow

  OdpowiedzUsuń
 3. Oczywiście. Nie tylko w głowie. Co do artykułu, muszę zmartwić, nie my go pisaliśmy lecz osoba, która nam zapłaciła za jego umieszczenie. Również wszystkiego dobreho życzę. FAN ANONIMA

  OdpowiedzUsuń
 4. Niefajnie się robi na blogu Miśków :(
  Poprawianie błędów czytelników , sarkazm ..dlaczego tak to teraz wygląda ? Przecież kiedyś ten blog był wypełniony ciepłem , miłością i to się czuło. Czytam Tosinkowo i jest tam tyle ciepła , Pani Marta to kocha widać , czuć . Teraz wpisy są jakby " pisane na siłę "tak bez serca . Przepraszam , ale tak to odbieram , mimo że jestem Waszą fajną od dawna i nią pozostanę nawet jak mi Pan Adam napiszę , że przymusu czytania tego bloga nie i nawet jak mi wytknie błąd w pisowni .
  Pozdrawiam
  Blanka

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wybacz Blanko, ale to czytelnicy piszą komentarze, które ich nie dotyczą. Co komu do tego czy publikujemy reklamy, czy nie? To nasz blog i mamy prawo je umieszczać. Jeśli ktoś zazdrości to niech też założy bloga i zarabia w ten sposób. Nas nikt nie pyta czy nam pomóc, nikt nie wie jakie mamy problemy finansowe, a jak napiszemy na blogu słówko o problemach to wytykają nam, że każdy ma problemy, że są ludzie, którzy mają gorzej itp. Każdy ma prawo do swojej opinii, ale jeśli ta opinia ma wpływać na nasze decyzje ( cyt. "srebrniki w głowie zabrzęczały", "brak doświadczenia w pisaniu tekstów" )żeby coś zmienić, czegoś nie robić, to z tym się nie zgadzam.
   Tosinkowo ma wiele ciepła, które pokazuje w internecie. My ostatnio nie obnosimy się z tym co u nas, bo nie jest dobrze. Może to zadowoli tych, którzy nam źle życzą.
   O wakacjach napiszemy niebawem...

   Usuń
  2. Ja tam Wam kochani życzę jak najlepiej, mam nadzieję że złe chwile odejdą w niepamięć i w końcu odetchniecie! A jeśli chodzi o reklamy na blogu, jeżeli mogą jakoś Wam ulżyć finansowo, to popieram jak najbardziej!

   Usuń
 5. a kiedy notka Misiakowa:) ? jak mijają maluchom wakacje? K

  OdpowiedzUsuń
 6. jak dla mnie nie za bardzo,basen wytrzymał jeden sezon a nie kosztował mało ;/

  OdpowiedzUsuń
 7. My mamy dwie rzeczy Inteksu i jestem z nich bardzo zadowolona. Pierwsza to basen dla córki a druga to materac dwuosobowy.
  Obie póki co spisują się świetnie.

  Ps. czekam i czekam i się doczekać nie mogę...kiedy jakaś notka o Misiakach?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szanujemy opinię
   Notka dzisiaj. Pozdrawiamy

   Usuń