Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

sobota, 2 czerwca 2012

Dzień dziecka

Muzyka na dziś:

Z racji tego, że byłem wczoraj na nagraniu kolejnego odcinka "Detektywów", dopiero dziś urządziliśmy dzieciom Dzień Dziecka. W zasadzie jest to tylko formalność, gdyż staramy się, aby nasze dzieci każdego dnia czuły się wyjątkowe i doceniane. 
Mieliśmy wybór kilku miejsc, niestety pogoda rano nas nie rozpieszczała, więc wybraliśmy opcję bezpieczną czyli wizytę w Silesia City Center, gdzie czekało na dzieci kilka atrakcji. Najpierw odwiedziliśmy sklep GAP, gdyż odbywała się tam sesja fotograficzna do konkursu na najpiękniejszy uśmiech.
 Najpierw malowanie. Michał stwierdził, że nie podda się takowym czynnościom i przystąpi do konkursu w swojej naturalnej "masce" :)
 Misia tuż po zdjęciu. Nasz kochany motylek :) Jeżeli zostanie wybrana do finałowej części konkursu, powiadomimy Was o tym i będziemy prosili o głosy
 Później nadszedł czas na zabawy w dmuchanych "domkach"
 W trakcie Dnia Dziecka odbywały się również konkursy. W jednym z nich wystąpiła Misia. Zadaniem było kopnięcie piłki. Maszyna obliczała siłę kopnięcia. W szranki stanęły dzieci od 3 lat do 11. Tak więc maluszki grały dla samej satysfakcji :) Wygrali oczywiście starsi, ale wszyscy dostali nagrody. Misia otrzymała mydełka pachnące, maskotkę, okulary przeciwsłoneczne z PARIS OPTIQUE i kilka innych gadżetów.
 Okulary okazały się tym najfajniejszym prezentem!
 "Będę je nosiła tak jak Mamusia swoje :)"
Dzień był bardzo udany, a co najważniejsze bez chlustów, biegunek i bólu brzuszka. Mamy nadzieję, że choróbsko za nami, a przed nami zdrowe dni.
Tata Adam

5 komentarzy:

 1. Widać, jakie dzieciaczki były radosne i szczęśliwe. Trzymamy kciuki, żeby Misia przeszła do następnego etapu konkursu. Pozdrowienia.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego dla Misiaków z okazji Dnia Dziecka ;) Ja również trzymam mocno za Misię kciuki. Mam nadzieję, że przejdzie dalej :)
  Pozdrawiam serdecznie, Lalucci :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ALe piękny motylek:) No to trzymamy kciuki by był dalszy ciąg sesji. Pozdrawiamy:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Przypomniało mi się coś. Przed chwilą oglądałam z siostrą film, jak Michalinka miała dwa latka i już umiała wszystkie literki, cyferki i kształty. I tak pięknie to wszystko nazywała. I właśnie chciałam powiedzieć, że mają państwo wspaniałą córkę ;) Tak myślę, że za parę miesięcy to już będzie umiała czytać :) Naprawdę super!
  Pozdrawiam, Lalucci :*

  OdpowiedzUsuń
 5. cudne atrakcje.Misia jaka uśmiechnięta,od razu na sercu lepiej.A Michaś właściwie się umiejscowił.Wadomo,że jest number 1:DDD
  My niestety dalej chorzy,więc atrakcje poczekac muszą.ech:/

  OdpowiedzUsuń