Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

sobota, 26 maja 2012

"A kto mi to kupił???"

Takie pytanie pada kilka razy dziennie z ust Michalinki. Zakładam jej bluzkę, pyta kto ją kupił. Bawi się zabawką, pyta kto Jej kupił. A jak odpowiadam, że tatuś lub babcia to Misia na to " a nie TY?", "tylko Tatuś?", "sam?". O matko i córko, ileż Ona tych pytań potrafi zadać! Z domu nie ruszy się bez pluszaka lub plecaczka zapakowanego zabawkami i zawsze przed wyjście pada pytanie - " mamusiu a mogę zabrać na spacerek...? " i wymienia. Oczywiście, że może ale jedną rzecz :). A wtedy się zaczyna, "ale osiołek będzie płakał....". I w ten sposób wyjście z domu zajmuje nam pół godziny, choć to wiosna a nie zima, bo i Michaś nie da się przebrać i gonitwa się zaczyna na całego. Ale mamy wesoło, nie da się ukryć ;) 


Z okazji Dnia Matki wszystkim mamusiom życzę zdrówka, uśmiechu i pociechy z dzieci. Byśmy czuły się zawsze kochane i spełnione w swojej najważniejszej roli. 
 Pozdrawiam 

Mama Żaneta
 
P.S. Ja również dołączam się do życzeń :) Niech każdy dzień będzie dla Was otulony promieniem słońca i przesiąknięty zapachem Miłości. Poza tym ten post jest 300 na naszym blogu, tak więc mamy małą rocznicę :)
Tata Adam 

 Powyższy fotomontaż to prezent od Lalucci i Daszki. Dziękujemy!!!

4 komentarze:

 1. Bardzo się cieszymy, że podobał się prezent od nas :) Życzymy Pani Żanecie wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Mamy. Pozdrawiamy serdecznie :)
  Lalucci i Daszka

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie z kolei jest pytanie "czego", czego jedziemy do babci?, czego to a nie inne? itp...Kochane dzieciaki. No to najlepszego z okazji "okrągłej" rocznicy :-). Ja również dołączam się do życzeń najlepszego dla Mam. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Wszystkiego co najlepsze Żanetko i dla Ciebie wspaniełej mamy :). A co do pytań, to Franek również zadaje ich tysiące i gaduła z niego niesamowity i również zabiera wszędzie swoje samochody. Pozdrawiamy mama Franka i Amelki

  OdpowiedzUsuń
 4. Bo z pytaniami u dzieci jest jak z lawiną ;)

  OdpowiedzUsuń