Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

wtorek, 21 lutego 2012

Zabawa z aparatem

Cześć! Dziś zajmę Wam tylko chwilkę, bo jestem zmęczona. Ostatnio uwielbiamy z Michałkiem pstrykać sobie fotki, tzn. ja Jemu, Mamusi i Tatusiowi, a Tatuś i Mamusia mnie i Michałkowi. Chyba namieszałam :). W każdym razie uwielbiam pozować do aparatu i robić przeróżne miny. Michałek, gdy tylko widzi aparat, biegnie pod ścianę i ustawia się do zdjęcia, ale jeszcze nie potrafi "udawać" tak jak ja :) W końcu kto tu jest starszą siostrą? :)
 Od kilku tygodni w kółko mówię Tatusiowi, że chcę zostać aktorką lub/i piosenkarką. Dwa w jednym - a co :) Ale chyba bardziej chcę zostać aktorką. Nie, piosenkarką. Nie, aktorką. Nie wiem... Dobrze, że Michałek nie ma takich problemów jak ja. Jak to fajnie być małym :P
 Powiem Wam coś po cichutku - Michałek świetnie tańczy! On chyba będzie kiedyś tancerzem. W następnym poście, który napiszę za kilka dni ( bo teraz czas na teksty Mamusi ), wstawię rękami Tatusia film o popisach tanecznych mojego braciszka.
No, myślę, że na dziś wystarczy. Buziaki dla moich blogowych koleżanek i kolegów :* :* :* 
Misia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz