Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

piątek, 3 lutego 2012

Nivea baby dla Rodziców - czyli e-book o pielęgnacji

 
Dzięki współpracy rodziców z firmą Nivea Baby, powstał e-book o pielęgnacji maluszków. Każda z rodzin, która otrzymała kosmetyki do przetestowania, mogła się później podzielić swoimi opiniami oraz spostrzeżeniami. Recenzje kosmetyków podzielono w e-booku na cztery kategorie: kąpiel, masaż,skóra sucha i przewijanie. Nam przypadło testowanie preparatów z kategorii kąpiel. Do wypróbowania otrzymaliśmy:
1. Łagodny szampon i płyn do kąpieli 2 w 1
2. Delikatny szampon nadający połysk
3. Łagodne mydło pielęgnujące.
4. Delikatny żel do mycia ciała i włosów
5. Delikatny szampon odżywczy
Nie będziemy zdradzać szczegółów tego, co zawarte jest w e-booku, żeby nie zepsuć Wam przyjemności czytania. Dlatego zapraszamy do lektury, wystarczy kliknąć jedno ze zdjęć w tym poście i będziecie mogli poznać opinie oraz porady kilkunastu mam ( oraz ojców ), przedstawicieli stron blogowych z dziecięcego, internetowego świata. Życzymy Wam, aby Wasze maleństwa były tak samo uśmiechnięte, jak te poniżej, a ich życie było co najmniej tak lekkie, jak skrzydło motyla.
Mama Żaneta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz