Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

poniedziałek, 13 lutego 2012

Nasza trzylatka

Kochana córeczko. Jest godzina 5:30. Ty z Mamusią smacznie sobie w łóżeczku chrapiesz, a ja chciałbym skrobnąć dla Ciebie kilka słów.
Dziś kończysz 3 latka. Wspólnie z mamą zastanawiamy się, kiedy to minęło? Jeszcze niedawno byłaś w brzuszku mamusi, a my myśleliśmy o tym, jak to będzie przy "zmianie Twojego mieszkania na nowe". Później się urodziłaś, taka tyciusieńka - nasza Michelle z Katowic. Jak miałaś 5 miesięcy, pierwszy raz na dłużej sama usiadłaś bez podpórki, a później to już ruszyłaś z kopyta :), a raczej z kolan :). Jeszcze w 2009 roku przyjęłaś chrzest, a 31.12.2009 postawiłaś pierwsze samodzielne kroki. Gdy obchodziliśmy Twój pierwszy roczek, okazało się, że zostaniemy po raz drugi rodzicami. Od Twoich narodzin minęło blisko 1100 dni, a minęły one jak co najwyżej jeden rok. W tym czasie wydarzyło się tyle rzeczy, że same linki do tych wydarzeń zajęły by z dwie strony tego bloga. Były to cudowne dni. Ale przecież szczęśliwe chwile płyną szybko...
Pozwól, że w dniu Twoich urodzin życzenia zostawimy tylko dla siebie i razem z Mamusią szepniemy je Tobie na uszko :) a tu zostawimy miejsce dla Twoich blogowych znajomych. Kochamy Cię córeczko!
 
Tata Adam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz