Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

środa, 25 maja 2011

Zakończenie testu kosmetyków NIVEA BABY

W niedzielę zakończyliśmy testowanie kosmetyków NIVEA BABY. Po okresie próbnym, jesteśmy przekonani, że będziemy nadal używać produktów tej firmy, gdyż bardzo przypadły nam do gustu. Już po pierwszej kąpieli, zauważyliśmy istotne różnice. Kosmetyki są bardzo delikatne, ślicznie pachną, a co najważniejsze dla nas - skóra dzieci po kąpieli jest nawilżona i gładka - nie musieliśmy nawilżać M&M-sów dodatkowo. Jesteśmy bardzo zadowoleni z otrzymanych kosmetyków i chcemy serdecznie podziękować firmie NIVEA BABY za wybranie nas do grona testerów.

Porady dotyczące pielęgnacji maluszka podczas kąpieli :
Przygotowujemy odpowiednią ilość wody o temperaturze 37 stopni ( sprawdzamy termometrem lub starym sposobem poprzez zanurzenie łokcia - ma być uczucie lekkiego ciepła ), do wody wlewamy trochę płynu do kąpieli lub żelu do mycia ciała i włosów firmy NIVEA BABY. Przed kąpielą należy się przygotować, aby mieć wszystko pod ręką - kosmetyki do mycia, ręcznik frote, ręcznik do "wytarcia", piżamkę, suchą pieluszkę.
W wanience powinna znajdować się mata antypoślizgowa lub specjalna wkładka ułatwiająca kąpiel. Dobrze też jest mieć w pobliżu kubek, który będzie służył do opłukania główki dziecka, po umyciu włosów szamponem. Może do tego także służyć prysznic, jednak należy pamiętać by strumień wody był mały.  Rozebranego malucha delikatnie zanurzamy w wodzie, aby go nie wystraszyć. Podczas kąpieli opieramy pupę maleństwa o dno i podtrzymuje je jedną ręką, tak by główka opierała się o ramię, a drugą wolną ręką namydlamy ciało dziecka. Następnie obmywamy maluszka wodą, aby skóra nie była śliska z mydła. W początkowym okresie życia, twarz dziecka możemy przemywać bawełnianymi wacikami zanurzonymi w przegotowanej wodzie, o odpowiedniej temperaturze, jednak my tak nie robiliśmy. Starszemu niemowlęciu wystarczy umyć buzię dłonią zamoczoną wodą z kranu. Po nałożeniu szamponu i wmasowaniu go we włosy, należy płukać je czystą wodą, o temperaturze identycznej, jak przygotowana woda do kąpieli. Po zakończeniu tych czynności, owijamy dziecko w czysty ręcznik i osuszamy, nie wycieramy.
 Kiedy dziecko potrafi już siedzieć, kąpiel jest dla niego znacznie ciekawsza, co widać po Michałku.  Najbardziej lubię widok zadowolonego maleństwa po kąpieli...
 Cieszymy się, że nasze dzieciaczki uwielbiają kąpiel i wodę, z pewnością jest to duże ułatwienie.
 Przy dwulatce kąpiel wygląda zupełnie inaczej. Najważniejsze jest dobra zabawa.
Testowaliśmy między innymi szampon nadający połysk, hipoalergiczny Nivea Baby, który bardzo dobrze wpływa na włoski naszych dzieci. Z racji tego, że Michalinka ma ich więcej, zauważyliśmy jak włoski pięknie się błyszczą, są miękkie w dotyku i  bardziej puszyste. Dodatkowym plusem szamponu Nivea Baby jest to, że nie drażni oczu dziecka.
 NIVEA BABY jest marką stworzoną dla dzieci i z myślą o nich. Warto zaufać tej firmie. Polecamy wszystkim!
Mama Żaneta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz