Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

czwartek, 3 lutego 2011

Zabawa w JUPI PARKU

30 stycznia wybraliśmy się całą rodzinką do Silesii City Center do JUPI PARKU.  Jako, że mamy blisko do tego hipermarketu, postanowiliśmy zrobić naszej córci niespodziankę. JUPI PARK to według nas najlepsze miejsce dla małych dzieci do 3 lat. Na wszystko ma się oko, nie ma tam tłoku, ani strachu o to, że jakieś starsze dzieci popchną Misię, ( choć bywały starsze dzieciaczki i także dobrze się bawiły ). Minusem jest to, że nie ma tam aż tylu atrakcji jak w innych placach zabaw, w których byliśmy. Po Michalince widać jak bardzo jej się podobało, policzka miała różowiutkie z biegania, a uśmiech nie schodził jej z twarzy :) Michałek całą tą godzinkę przespał, jednak dotrzymał nam już towarzystwa przy obiadku - sam także zgłodniał. Jak Michasia zjadła obiad, oczka same jej się zamykały, więc tatuś użyczył swojego ramienia i tak nasza perełka 
wtulona do taty zasnęła na około 20 min.

Dodam jeszcze, że Michalinka woła nas o tak :
Tatuś, tatusiu!
Mamuś, mamusiu!

Uwielbiam jak tak słodko nas woła! A najpiękniejsze są chwile kiedy sama 
się w nas wtula i mówi " Kocham Cię mamusiu" lub " Kocham Cię tatuś". 
Kocha także Dzidzi i..... np. talerz :) Tak tak, ostatnio mówiła, że kocha talerz - no tak w końcu z talerza jadła pyszną zupkę :)
 
"Wspinaczka to mój żywioł"
 
 
 
 "Uwielbiam zwierzątka - szczególnie koniki, bo można na nich jeździć - czytaj mama lub tatuś - czyli ijja iijjaa" :P
 
 "Trampoliny troszkę się bałam, ale była też druga dla mniejszych dzieci - więc było ulubione hop hop"
 
 Najedzony = zadowolony
 
Mama Żaneta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz