Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

niedziela, 13 lutego 2011

Chrzest Michałka cz.1

Przed chwilą wróciliśmy ze chrztu naszego kochanego synka. Cały dzień był wspaniały. Jesteśmy tak zmęczeni, że nie mamy sił na pisanie notki ( opiszemy wszystko za dwa, trzy dni bo jutro będziemy w Krakowie w TVN-ie, więc też nie będziemy mieć czasu ), ale chcemy pokazać film, który zrobiły dla Michałka w prezencie ciocia Celina oraz ciocia Kasia. Dziękujemy kochane :* Wasz film jest świadectwem, że można okazywać Miłość nie mówiąc o niej...


Do Magdy z Władysławowa - postaramy się pisać częściej :) Dziękujemy, że czytasz naszego bloga. Twoje miasto kochamy na równi ze swoim oraz Krakowem. Tam braliśmy ślub i tam co roku wracamy w wakacje. Tak więc być może w drugiej połowie lipca, gdzieś na plaży lub na ulicy się spotkamy :)


Do naszych dzisiejszych gości - wszystkim bez wyjątku DZIĘKUJEMY za obecność i wspaniałą uroczystość. Cieszymy się, że byliście tego dnia razem z nami i mogliśmy wspólnie świętować dwa latka Michalinki oraz wspólnie przeżywać chrzest Michałka .
Żaneta i Adam
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz