Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

wtorek, 25 stycznia 2011

The X Factor

Hej kochani. Dziś nasze dzieciaki zostaną po raz pierwszy na dłuższy czas pod opieką babci, ze względu na nasz wyjazd na nagranie programu The X Factor do Zabrza. Trochę się obawiamy, jak babcia "przeżyje" 12 godzin z naszymi skarbeńkami, ale wierzymy, że po powrocie, nie będzie wyglądała jak siedem nieszczęść :P. Jeżeli ktoś pomyślał, że to ze względu na nasze dzieci, to jest w błędzie. Nie, my mamy grzeczne dzieci, to nie chodzi o nie - po prostu jak się nie wychowuje dwójki dzieci w przybliżonym wieku i nie jest się w trybie obowiązków gdzie w jednej minucie trzeba na przykład karmić Michałka, a jednocześnie gotować i jeszcze odciągać Michalinkę, która chce "pomóc" w gotowaniu poprzez wchodzenie na krzesło i ruszanie co popadnie, to się do tego trudno od razu przystosować. Poza tym ostatnio Michałkowi zaczynają doskwierać przygotowujące się do wyjścia zęby, więc zdarzają się mu chwile, gdy płacze bardzo głośno, a gdy na to się nałoży wołanie Michalinki "sisi", to zaczyna być wesoło :). Ale jesteśmy dobrej myśli :)
A my idziemy sobie na widownię do nowego programu TVN, aby zobaczyć od kulis jak to wszystko będzie wyglądać :) Może jakieś nowe "gwiazdki" usłyszymy :) PozdrawiaMY !

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz