Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

środa, 8 września 2010

M&M

Nie chodzi tu o cukierki M&M's, ani też o serial "M jak Miłość" :)  To inicjały imion i nazwiska naszych dzieci.
Michalina M. i Michał  M.    lub   Michalina M. i Magdalena M.
Wybraliśmy dla dziewczynki imię Madzia . Była to nasza pierwsza myśl i przy niej pozostaliśmy. Magdalena nie jest według nas imieniem "oklepanym" jak to niektórzy sformułowali i nie należy do najpopularniejszych imion w ostatnich latach ( tak jak Julia, Oliwia,  Wiktoria, czy Nikola mieszczące się w pierwszej dziesiątce rankingu imion za 2009 rok ). Zresztą nawet jeśli by było "oklepane", to co? To dlatego mielibyśmy z niego zrezygnować? Dla nas nie byłoby problemu, gdyby w klasie było kilka Magdalen. To problem nauczyciela :). Nawiasem mówiąc, jeżeli x osób ma samochód AUDI A6 i przysłowiowy Jaś chce kupić sobie samochód, to nie zastanawia się, czy gdy kupi dla siebie podobny model, nie będzie mu przykro, gdy wokół niego na parkingu ustawi się kilka innych AUDI A6... Może porównanie nie trafione, ale mam nadzieję, że sedno zrozumiałe. Każde dziecko jest inne i nie trzeba stwarzać sztucznych problemów z mnogością imion. Imię Magdalena pasuje do nas, jak i do Michasi. A wiec decyzja zapadła i kropka :)
Chcielibyśmy wszystkim komentującym z całego serca podziękować za wpisy, nie spodziewaliśmy się takiego odzewu. Wiadomo, że każdy ma swoją własną opinię, lecz my kierujemy się sercem. Miło nam, że tyle osób nas czyta i chciało wyrazić swoje zdanie. Jeszcze raz wielkie dzięki!

P.S Zapraszamy dziś do oglądania odcinka Detektywów pt. " Straszne rzeczy" na TVN z udziałem Adama ( rola jedna z krótszych ), a także codziennie do 14 września możecie oglądać Adama w reklamie 2 minuty przed Faktami na TVN ( po Detektywach ).
Będą jeszcze dwie fajne role, na które czekam z niecierpliwością :)
Mama Żaneta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz