Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

sobota, 28 sierpnia 2010

Sonda

Kochani - mamy do Was ogromną prośbę.

Jako, że ostatnie badanie USG ( 4 z kolei ) nie pozwoliło stwierdzić płci maleństwa, jesteśmy zmuszeni przygotować się na narodziny chłopca bądź dziewczynki. O ile imię dla chłopca jest dla nas oczywiste ( będzie to Michał - zawsze chcieliśmy mieć "parkę" o różnicy 1-2 lata o takich właśnie imionach ), o tyle dla dziewczynki zawęziliśmy wybór do pięciu imion. I na tym pozostaliśmy. Wiemy, że w internecie mamy wielu przyjaciół, znajomych - to właśnie do Was się zwracamy z prośbą o wyrażenie swojej opinii na temat podanych niżej imion. Nie ukrywamy, że mamy już swój typ, ale nie chcemy go zdradzać, aby nie wpłynąć na wyniki sondy.
Informujemy, że nie interesuje nas opinia osób negatywnie nastawionych do wszystkich i wszystkiego i komentarze w stylu "te imiona są takie i owakie". Jeżeli ktoś nie chce się wypowiadać i żadne imię mu nie pasuje, to niech nic nie pisze. Posty w stylu "takie imię nadaje się tylko w rodzinach patologicznych" będą kasowane.
Wszystkim którzy pomogą nam w wyborze ( kierując się tym blogiem, znajomością naszej rodziny, tym jaki mamy styl życia i wychowywania ), z góry serdecznie dziękujemy.
1. Wiktoria
2. Natalia
3. Nikola
4. Agnieszka
5. Magdalena
Tata Adam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz