Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

poniedziałek, 5 kwietnia 2010

Prawie świateczne nagranie

Byliśmy niedawno w Krakowie, na nagraniu do kolejnego odcinka "Detektywów". Misia jeszcze miała mały katarek, ale było ciepło, więc się nie baliśmy z nią jechać. Na planie spotkałem się z Maćkiem, z którym gra mi się chyba najlepiej - ma fajne podejście do życia i nie uważa się za Bóg wie kogo - nawet dał sobie zrobić zdjęcie z Michalinką :).  Nagranie zaliczyć mogę do jednego z najkrótszych, bardzo fajnie wszyscy zagrali - nawet mój serialowy syn, który pierwszy raz był na planie i choć na początku się stresował, szybko pozbył się tremy. W trakcie nagrania Żaneta z Misią spacerowały po okolicy, podziwiając bociany i inne zwierzaki ( sceny kręciliśmy na peryferiach Krakowa ).
Wczoraj natomiast poszliśmy święcić pokarmy. Trochę się stresowaliśmy, jak Misia zareaguje na inne dzieci w takiej ilości i jak potraktuje koszyczek :), ale było bardzo fajnie. Poniżej kilka zdjęć. Miłego świętowania!
 
 
 
 
 
Tata Adam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz