Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

czwartek, 21 stycznia 2010

W labiryncie życia

Kochani, przepraszamy, że ostatnio nic nie piszemy i nie komentujemy Waszych postów tak często jak kiedyś. Mamy nawał obowiązków w pracy i ostatnie dni wyglądają tak, że po powrocie do domu od razu kładziemy się spać. Dodatkowo miałem wypadek samochodowy, spowodowany przez grupę młodych ludzi, którzy wbiegli na przejście dla pieszych na czerwonym świetle i uciekli zobaczywszy wypadek. Od tego momentu w ogóle nie mam nastroju na pisanie postów. 
Cóż, rok 2010 zaczęliśmy nieszczególnie, ale mamy nadzieję, że niedługo szczęście powróci i nie mówię o szczęściu w miłości, bo tego mamy pod dostatkiem. W końcu co nas nie zabije to nas wzmocni. W labiryncie życia wjechaliśmy na drogę pełną niebezpieczeństw i musimy ostrożnie minąć pułapki i dotrzeć do najbliższego skrzyżowania. Tam czekać będzie na nas autostrada pomyślności. Mocno w to wierzymy............. Wszystkiego dobrego kochani blogowicze.
Tata Adam

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz