Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

sobota, 22 sierpnia 2009

Ale się działo!

 
 Zacznę od tego, że 18 sierpnia moi Rodzice obchodzili drugą rocznicę ślubu. Tatuś zaprosił Mamusię i mnie do restauracji, zamówił pocztę kwiatową i specjalny tort na tę okazję. Obiad był przepyszny - tak mówiła Mamusia, bo mnie nie pozwolili spróbować :(
Następne dwa dni spędziliśmy w Krakowie, gdyż Tatuś miał nagranie do kolejnego odcinka serialu W11. Spędziliśmy wiele pięknych chwil.
 Tym razem Tatuś grał filmowego Tatusia, który dowiaduje się, że jego żona i dziecko zostali pobici, a drugie dziecko zaginęło. Straszne! Dobrze, że to tylko film. Jak on się kończy nie napiszę, gdyż Tatuś mi zabronił...to tajemnica do momentu wyświetlenia odcinka w telewizji. W tym odcinku ( pt. "Hania" ), Tatuś grał z komisarz Anną Potaczek - podobno bardzo miła ciocia. Ja tam nie wiem, bo spałam jak mnie odwiedziła.
 
 Oczywiście razem z Mamusią przyglądałyśmy się poczynaniom Tatusia :)
 A gdy przyszła pora na jedzonko, poszłyśmy do pobliskiego parku
 
 Poznałam tam fajnego kolegę - Rafałka. Ciągle się do Niego uśmiechałam, ale On był bardzo zawstydzony. Nie rozumiem dlaczego?
 Jak Tatuś skończył nagrywać, to przyszedł do nas i się ze mną bawił
 
 
 Bardzo mi się podobało w Krakowie, a szczególnie huśtawka :)...
 ... dlatego następnego dnia czekała na mnie niespodzianka! Ale byłam w szoku! Jak Rodzice przewieźli do mojego pokoju tą huśtawkę z Krakowa??? Mamusia wytłumaczyła mi, że to inna huśtawka, kupiona specjalnie dla mnie! Jest piękna!!!
Misia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz