Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

poniedziałek, 8 czerwca 2009

8 czerwca 2008r.

8 czerwca 2008r., czyli dokładnie rok temu, dowiedzieliśmy się, że od kilkunastu dni w moim brzuchu rozwija się nowe życie. Trzy raz wykonany test i trzy razy wynik pozytywny!!! Owe „dwie kreski” były dla nas czymś niezwykłym, najwspanialszą wiadomością jaką może otrzymać człowiek. Dzisiaj mija rok od tamtej chwili. Nasza kruszynka, z niewidocznej, kruchej niczym płatek śniegu komórki, zmieniła się w cudownego bobasa, mającego 65 cm długości. To już ponad 6 kg kochanego ciałka! Jak ten czas szybko mija...
 
 Misia od tygodnia ma nowe zabawki oraz ubranka. Duże puzzle, małe puzzle i kubusiowy garnek do nauki kształtów od razu zostały wypróbowane :).
Pierwszy Dzień Dziecka dla Michalinki był bardzo zabawny i radosny...
 
 
 
 Puchatkowa Panienka :)
Niestety, tuż po Dniu Dziecka,zepsuła się PIERWSZA zabawka Misi, którą kupiliśmy jeszcze kilka miesięcy przed Jej narodzeniem – prześliczna maskotka z pozytywką. Okazało się, że urwał się sznurek do naciągania pozytywki. Musieliśmy rozpruć trzy warstwy materiału, aby dostać się do środka i naprawić urządzenie grające.
Na szczęście się udało!!!Misia ( i my także ) darzy tę maskotkę szczególną sympatią – uwielbia się do niej przytulać, gryźć dziąsełkami
i nawet próbuje ją naciągnąć (chociaż jeszcze Jej to nie wychodzi :) ).
 Te 3 pluszaki są zawsze z Misią, a melodyjki słuchała już w brzuszku :)

Wczoraj – 7 czerwca – byliśmy na wyborach do Parlamentu Europejskiego. Misia, jako jedyna Polka, zagłosowała dwukrotnie.
Tylko ciiii, nie mówcie o tym nikomu. Mamy nadzieję, nie naślą na nas ABW, CBŚ, AT-ków lub innych stróżów prawa :)
 
A ktoś mówił, że trzeba mieć 18lat, żeby móc głosować :P

P.S dla ukochanego męża :
Kochanie! Wszystkiego najlepszego! Najważniejsze co chcę Ci życzyć, to abyś był zawsze szczęśliwy i żebyś się nie zmieniał, a Twój promienny uśmiech rozświetlał nasze serca każdego dnia. Niech Twe najskrytsze  marzenia się spełniają i żeby zdrowie Ci dopisywało!
Nie wyobrażam sobie dnia , tym bardziej nocy bez Twojej obecności, Twojego dotyku, spojrzenia i po prostu byciu przy mnie. Dziękuję Ci, że jesteś! Dziękuję za każdą chwilę... Kochamy Cię mocno! Misia mi szepce do uszka, że mocno Cię tuli i śle całuska :* Szkoda, że dziś tak późno się zobaczymy, ale na pewno sobie odbijemy ten dzień! Buziaki :* Tęsknię...
Mama Żaneta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz