Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

niedziela, 17 maja 2009

Spotkania, spotkania, spotkania czyli kto następny w kolejce

W ostatnim czasie mieliśmy okazję spotkać się z wieloma osobami z rodziny oraz z dalszej rodziny ( Przyjaciółmi :) ). Minione dwa tygodnie były bardzo zabiegane i dlatego nie pisaliśmy nowych postów. Za to dziś już trzecia wrzutka do naszego internetowego pamiętnika i obietnica, że nie będziemy już tak się obijać :P. Poniżej fotorelacja z najważniejszych spotkań. A więc Misia spotkała się z:
 Z ciocią Kasią i ciocią Celiną w Pizza Hut
 Obiad z dziadkami oraz ciocią Edytą i wujkiem Wieśkiem
 
 
 Sesja na tarasie z babcią, ciocią i wujkiem :)
 Z dziadkiem
 
 
  Z kuzynką i wujkiem
 Z babcią
 
Z ciocią i dziadkiem ( na zdjęciu powyżej oczywiście )
Wieczorami, gdy goście już sobie powychodzili, bawiliśmy się jeszcze z Misią chwilę. Ale tylko chwilę, bo była tak zmęczona, że usypiała na moim ramieniu, co rzadko się zdarza - gdy już jest bardzo śpiąca.
 
 
Misia miała taką minę, jakby chciała zapytać, kto następny zadzwoni do drzwi i czy może wziąć zwolnienie od tych kolejnych odwiedzin :):):) A tak na poważnie - Misia była bardzo dzielna. Jak na 3-miesięczne niemowlę, jesteśmy z niej dumni. Znosiła trudy spotkań dzielnie walcząc ze swędzącymi dziąsełkami. Kochamy Cię nasz mały skarbie :* 
Mama Żaneta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz