Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

środa, 15 kwietnia 2009

Wracamy!!!

Kochani! Dziękujemy Wszystkim za ciepłe słowa oraz świąteczne życzenia. Cieszymy się, że pomimo tego, iż jest to wirtualny świat, mogliśmy spotkać takich ludzi jak Wy :)

Wreszcie mamy internet i możemy na stałe powrócić do blogowania. Dziś jeszcze "odpoczniemy" sobie od poważnych tematów i pokażemy Wam, jak wygląda nasze prawie skończone mieszkanie. Jesteśmy dumni, że wszystko zrobiliśmy sami, bez niczyjej pomocy. Trwało to trochę czasu, ale teraz wiemy, że podjęliśmy słuszną decyzję. Opinie nam nie straszne - wiadomo, że ocena internatów może być bardzo różna - gdyż punkt patrzenia zależy od punktu siedzenia. Nie zaliczamy się do ludzi bogatych, ale chcieliśmy mieszkać "na swoim", czysto i schludnie i chyba się nam to udało.
 
 
 
 
 
 
 Misia była początkowo zszokowana zmianami ...
 ... ale już następnego dnia na Jej twarzy pojawił się uśmiech od ucha do ucha.
 
Tata Adam

1 komentarz:

  1. Wiem, że ten wpis jest już bardzo nieaktualny - ale mieszkanie było naprawdę przytulne:)

    OdpowiedzUsuń