Wszystkie posty oraz zdjęcia w postach na tym blogu są naszą własnością! Nie wyrażamy zgody na kopiowanie, przetwarzanie i rozpowszechnianie tych materiałów w całości lub w części bez naszej zgody. W wypadku naruszenia praw autorskich, na podstawie art. 78, art.81 Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych z dnia 4 lutego 1994 r. Dz. U. 1994, nr 24, poz. 83, tekst jednolity: Dz. U. 2006, nr 90, poz. 631, sprawa zostanie skierowana do odpowiednich organów.

sobota, 31 stycznia 2009

Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty?

Dziś zamieszczamy zdjęcia, które wykonaliśmy na planie odcinka "Czy jesteś mądrzejszy od piątoklasisty?". Chcielibyśmy przy okazji podziękować całej ekipie obsługującej technicznie oraz organizacyjnie nagrania ( MASTIFF MEDIA ), a przede wszystkim prowadzącemu program -Panu Robertowi Korólczykowi, dzięki któremu pobyt na scenie, nie wydawał się tak straszny, a momentami nawet zabawny. Pozdrawiamy gorąco też dzieci, które wystąpiły w odcinkach realizowanych z naszym udziałem.

Blogowicze - jeżeli jesteście odważni i macie ochotę, to spróbujcie swoich sił. Wtedy przekonacie się, czy przed kamerami uda się Wam pokonać pytania ułożone z zakresu klas 1 -5 szkoły podstawowej. Wszelkie szczegóły znajdziecie na stronie producenta - www.mastiffmedia.pl
Mama Żaneta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz